W OBJĘCIACH CIEMNOŚCI

POZNAJ WRAITH BLACK BADGE

Wraith Black Badge

Po dniu przychodzi noc. To czas przygody, tajemnic i odkrywania mrocznej strony życia. To czas Rolls-Royce’a Wraith Black Badge. Black Badge to zaskakująca odsłona najsłynniejszej marki samochodowej na świecie, która odkrywa to, co nieznane. To samochód dla osób lubiących ryzyko, łamiących reguły i nieczujących strachu. To najbardziej niezwykła wersja Rolls-Royce’a. Zdumiewające połączenie mocy i estetyki. Black Badge to propozycja dla tych, którzy nie boją się wyróżniać.

Daj się zainspirować

Stworzona przez zespół specjalistów marki Rolls-Royce w dziedzinie projektowania wyjątkowa kolekcja modeli Wraith zawiera nasze najwspanialsze samochody.

Na zamówienie

Rolls-Royce’a się nie kupuje – ten samochód powstaje na zamówienie, niczym dzieło sztuki albo luksusowy jacht. To stwarza dosłownie nieograniczone możliwości personalizacji.

Samochody używane

Zakup łączącego w sobie wizjonerskie rozwiązania techniczne i ręczne wykonanie Rolls-Royce’a zawsze powinien być wyjątkowym doświadczeniem, niezależnie od jego wieku.

KONFIGURACJA
DAJ SIĘ ZAINSPIROWAĆ

Spokój ducha

Posiadanie Rolls-Royce’a to czysta przyjemność, której nic nie zakłóci dzięki oferowanej przez nas doskonałej obsłudze posprzedażowej. Chętnie służymy radą i pomocą w odniesieniu do każdego aspektu samochodu oraz oferujemy kompleksowy, czteroletni pakiet obejmujący gwarancję, obsługę serwisową i pomoc drogową.

Serwis

Każdy nowy Rolls-Royce jest objęty czteroletnim programem serwisowania i konserwacji obowiązującym niezależnie od przebiegu.

Konserwacja

Udzielana przez nas 4-letnia gwarancja na każdy nowy samochód nie jest uzależniona od przebiegu i uwzględnia niemal każdą sytuację.

Usługi finansowe

Zakup Rolls-Royce’a to wyjątkowe wydarzenie. Usługi finansowe Rolls-Royce Motor Cars pozwalają dobrać opcję finansowania dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

PERSONALIZACJA

ODKRYJ